Hakkımızda

Hikayemiz

İz Tercüme Bürosu, 1995’ten bu yana elde etmiş olduğu deneyimi ve bilgi birikimini hizmetlerine yansıtarak, tecrübeli ve konularında uzman tercüman-mütercim kadrosu ile hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı çeviri hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Yıllardan beri sürekli kendisiyle yarışarak en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmayı amaçlamaktadır.

Alanında uzman tercüman kadrosuyla tüm dillerde geniş hizmet yelpazesiyle sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Çağdaş yazılım ve program desteği ile ulusal ve uluslararası düzeyde çeviri hizmeti sunmaktayız. Güvenilir, hızlı ve sorunsuz çeviri hizmeti almak istiyorsanız, ister kurumsal ister bireysel yazılı-sözlü tüm profesyonel çevirilerinizde çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Arkamızda Gurur Duyacağımız Bir İZ Bırakmak İstiyoruz!

26 yıldır sektörün içinde olmamızın verdiği bir takım avantajları müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Her dilde tercümeyi aynı günde müşterilerimize en kaliteli hizmetle ulaştırma çabasındayız. Her konuda binlerce sayfa tercüme yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz, işinizin sorumluluğunun bilincindeyiz. 

Doğru Tercüme

Kurumunuzun doğru temsil edilmesi, hak ettiği standartlarda olabilmesi, iş ortağınızın mesajının veya sizin mesajınızın doğru, sağlıklı anlaşılmasıyla mümkün olacaktır. Bu da kaliteli, profesyonel tercümanların oluşturduğu ekiple mümkündür. Hatalı veya yetersiz çevirilerden dolayı Türkiye'nin yıllık ihracat ve ithalat zararları çok büyüktür.

Bilinçli Ekip

Biz, sorumluluklarının bilincinde her geçen gün kendisini teknolojik yeniliklerin takipçisi olarak geliştiren genç, hızlı, araştırmacı, işini seven bir ekibiz. Müşterilerimizin evraklarını gizlilik çerçevesinde kısa bir süre arşivleyip ihtiyaç duymaları halinde tekrar kendilerine gönderiyoruz.

Başka bir sorunuz var mı?

Hemen iletişim bilgilirimizden bizi arayabilir veya Whatsapp yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Başa dön