İz Tercüme Bürosu, 1995'ten bu yana elde etmiş olduğu deneyimi ve bilgi birikimini hizmetlerine yansıtarak, tecrübeli ve konularında uzman tercüman-mütercim kadrosu ile hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı çeviri hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Yıllardan beri sürekli kendisiyle yarışarak en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmayı amaçlamaktadır.


15 yıldır sektörün içinde olmamızın verdiği bir takım avantajları müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Her dilde tercümeyi aynı günde müşterilerimize en kaliteli hizmetle ulaştırma çabasındayız. Her konuda binlerce sayfa tercüme yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz, işinizin sorumluluğunun bilincindeyiz.


Kurumunuzun doğru temsil edilmesi, hak ettiği standartlarda olabilmesi, iş ortağınızın mesajının veya sizin mesajınızın doğru, sağlıklı anlaşılmasıyla mümkün olacaktır. Bu da kaliteli, profesyonel tercümanların oluşturduğu ekiple mümkündür. Hatalı veya yetersiz çevirilerden dolayı Türkiye'nin yıllık ihracat ve ithalat zararları çok büyüktür. Biz, sorumluluklarının bilincinde her geçen gün kendisini teknolojik yeniliklerin takipçisi olarak geliştiren genç, hızlı, araştırmacı, işini seven bir ekibiz.


Müşterilerimizin evraklarını gizlilik çerçevesinde arşivleyip ihtiyaç duymaları halinde tekrar kendilerine gönderiyoruz.


BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Çeviri projelerimizde görev almak üzere deneyimli freelance tercümanlar arıyoruz. Lütfen CV gönderiniz : iztercumanlik@gmail.com


DİĞER SİTELERİMİZ

www.RuscaGurcuce.com | www.Gurcuce.Net | www.izTercume.com | www.izTranslation.com